Чжун Юань Цигун

Чжун Юань цигун, найдавніша з відомих систем цигун - є одним з найбільш перспективних напрямків розвитку людини. Регулярна практика дозволяє збільшити життєву енергію, підвищити імунітет, а значить і рівень здоров'я, продовжити активне життя і молодість, проявити приховані резерви організму, придбати особливі здібності і стійкість до стресових ситуацій.

В даний час в системі Чжун Юань цигун навчання проводиться на семінарах по 1, 2, 3 і 4 ступенях. На кожному ступені Чжун Юань Цигун ми вчимо підготовчі, основні і допоміжні вправи.
Навчання на першого і другого ступеня дає людині комплекс методів і способів оздоровлення, поліпшення емоційного стану, стимулювання розумових процесів і креативності. Практикуючий вправи за цими сходами вчиться перебувати в гармонії з навколишнім середовищем, знаходити і використовувати приховані можливості організму.

Ми знаємо, що на 1-ій ступені Чжун Юань цигун основна увага приділяється вправам, що сприяють досягненню стану розслаблення, поліпшення якості нашої енергії, відкриття заблокованих ділянок енергетичних каналів тіла, відновлення правильної циркуляції ци і крові, приділяється увага роботі з нижнім Даньтянь. Практика першого ступеня дозволяє нам привести в порядок здоров'я, підвищити імунітет, активізувати "сплячі" ділянки мозку.

Вправи Чжун Юань цигун, що відносяться до 2-го ступеня, сприяють швидшому входженню в стан глибокого розслаблення і тиші. Тут особлива увага приділяється роботі з середнім Даньтянь (серцевий центр), для перетворення енергії в духовну силу. Однією з цілей другого ступеня є досягнення стану тиші розуму, стану гармонії і щастя. На даному етапі практикуючі починають побудова центрального каналу Чжун Май (що дасть в подальшому можливість виходити в інші сфери інформації, розуміти інші види життя).
На 3-ій ступені приділяється увага роботі з верхнім Даньтянь. На даному етапі найважливіша мета практики - досягнення Паузи. І все заняття ступені в основному спрямовані на те, щоб отримати стан паузи. На 3-ій ступені Чжун Юань цигун стає можливим отримати і навчитися застосовувати особливі здібності: інтуїція, бачення третім оком, дальнобачення, телепатія.
Навчання по 4-у ступею дає можливість розуміти і вчитися у всього живого на Землі - у рослин і тварин. 4-й ступінь викладається тільки Майстром Сюй Мінтаном.

У інституті «Кундавелл» майстра Сюй Мінтаном проводяться семінари по 2, 3, 4 Ступені. Для Краще засвоєння пройденого матеріалу семінарськіх зайняти додатково існує така форма зайнять як ретрит.
Система ЧЮЦ не пов'язана ні з ідеологією, ні з релігією, ні з політикою. Вона доступна для людей будь-якого віку, професії і рівня здоров'я і викладається з 1991 року. Система охоплює всі сторони людського існування: навчання, особистісний ріст, оздоровлення, лікування, а також постановку і пошук відповідей на одвічні філософські питання про еволюцію Всесвіту, про місце і роль Людини як частини Всесвіту.