Китайська Iмейдж Медицина (КIM)

великий китайский врач Бьен Чуэ (407-310 годах до нашей эры).

Бьен Чуэ

Що таке КIМ?

Китайська імідж-медицина (КІМ), будучи сучасним, інноваційним напрямком в розвитку традиційної китайської медицини (ТКМ), своїм корінням сягає до найдавнішої, першої медичної школи в історії ТКМ - «Школі Бьен Чуе», заснованої великим китайським лікарем Бьен Чуе (407 -310 роках до нашої ери).
Професор Сюй Мінтан є творцем сучасного напрямку КІМ, засновником і директором медичного дослідницького інституту «Кундавелл» в Пекіні і Сіетлі.

По-китайськи імідж-медицина називається 意象 医学 (Yi Xiang Yi Xue / І Сян І Сюе), де Yi означає розум, свідомість, думка, Xiang - картина, образ, Yi Xue - медицина.

Навколо кожної клітини існує біополе. Образи - це біомагнітні поля, які наш мозок може сприймати миттєво. В КІМ використовують спеціальні методи розвитку особливої ​​чутливості рук, тіла, розвиток здатності внутрішнього бачення. Кожен внутрішній орган, частину тіла, мають всередині нашого мозку свій власний образ. Це дозволяє побачити, де в організмі є порушення на фізичному, енергетичному і духовному (інформаційному) рівнях. Навіть можна бачити причину захворювання, яка може перебувати поза тілом.
Сучасні методи діагностики досліджують субстанцію, але не можуть показати взаємин між інформацією, енергією і субстанцією.

Унікальність і ефективність китайської імідж-медицини пояснюється тим, що діагностика і лікування захворювань проводяться на всіх цих трьох рівнях, так як вони між собою тісно пов'язані.
Лікування методами КІМ дозволяє, змінюючи образ хвороби, міняти інформацію, регулювати енергетичну і фізичну складові. Коли в тілі правильна інформація і досить хорошої енергії, організм добре самовідновлюється.

Китайська імідж-медицина ставить собі за мету пошук і усунення основної причини захворювання, а не тільки усунення симптомів. Підхід до кожного пацієнта індивідуальний, так як кожна людина унікальна.

Більш ніж двадцяти шестирічний досвід досліджень і застосування китайської імідж-медицини дозволяє, в числі найбільш ефективно розв'язуваних проблем зі здоров'ям, назвати такі як: хронічний бронхіт, астма, хронічне запалення передміхурової залози, хронічне запалення нирок, міжхребетні грижі, імпотенція, міома матки, кіста яєчників, жіноче і чоловіче безпліддя, різні види хронічних захворювань шлунка і кишечника, хвороба Крона, захворювання очей, підвищений кров'яний тиск, наслідки інфаркту та інші.

                   ©2018 iZYQ Центр альтернативної медицини